| AlexRew a întrebat:

Am si eu o rugaminte...
Ma poate ajuta cineva cu un site(+ linkul) unde pot vedea noile episoade din Beauty and the Beast sezonul 2 online?
Dau funda!
Multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Pe Vplay ar fi o variantă, sez 1 îl găsești integral, iar sez.2 cu ep.1 apare aici pe 08.10. 2013.

| ElleAhx a răspuns:

Buna! Eu urmaresc majoritatea serialelor pe 990. (sorry, nu pot sa las link -_-). Cauta si tu a seriale si o sa gasesti sezonul 1. Sezonul 2 o sa apara in curand dar imediat cum au aparut episoadele in SUA, vor aparea si 990. big grin