| BubuMaya a întrebat:

Buna tuturor..Am vazut acum cativa ani un film despre cateva tinere vrajitoare care trebuiau sa lupte cu raul,actiunea se petrecea undeva intr-o scoala sau un internat ceva,,pe una din fete tin minte ca o chema Mara,si cam atat stiu,,,e super filmu si nu pot sa dau deloc de el,,daca cumva ma puteti ajuta,, va rog cat mai repede raspuns...

3 răspunsuri:
| phoenixx a răspuns:

Nu stiu daca e ceea ce cauti dar filmul se numeste Twitches.Sunt doua filme (parti).

| BubuMaya explică (pentru phoenixx):

Din pacate nu este acesta...

Întrebări recente