| OddKidd a întrebat:

Buna tuturor. Am vazut acum ceva timp pe youtube un filmulet in rusa cu doi tineri(aveau in jur de 13-14 ani cred) care au mers la o petrecere si baiatului ii placea de fata dar ea nu prea i-a dat importanta, apoi tot la petrecerea aia mai era un cuplu putin mai mare si toti 4 s-au drogat si pe tipa a violat-o doi barbatii si cand s-a trezit ca sa nu ramana cu sechele, pentru ca ea nu a stiut ca a fost violata, baiatul s-a dezbracat si s-a asezat langa ea si cand aceasta s-a trezit a crezut ca s-a culcat cu el.Imi puteti lasa si mie un link de la filmulet daca stiti despre ce vorbesc? Multumesc mult si sarbatori fericite.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Superb filmul de scurt metraj... se numește „Smáfuglar" - Two Birds (2008).
http://www.youtube.com/watch?v=Hw5OAPjrVkI
Numai bine!

| OddKidd explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult de tot.

| FastAndFurious a răspuns (pentru Diabolique):

Unde reusesti sa vezi scurt metraje? Eu ma consider norocos ca am prins o serie buna cu cele romanesti.