| Alymity a întrebat:

Bună tuturor, am văzut un film mai demult cu un băiat care nu are conturi de socializare deloc iar prietena lui era îngrozită de această treaba, nu mai știu exact cum se numea filmul, mă puteți ajuta vă rog? Mulțumesc frumos pentru răspunsuri.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este filmul: trauma adolescentilor, carora daca le iei internetul i-ai omorat, caci viata lor sociala este de fapt una falsa si virtualawinking

Am fost ironic!

| gabicoo a răspuns:

Era o reclamă la TV - nu film!

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru gabicoo):

laughing))

Și eu ma întreb ce film o fi ăsta mă

| StoicAnalysis a răspuns:

Cea mai vaga descriere pe care am vazut-o. Nu cred ca iti poate da cineva un raspuns, bazat pe detalii atat de vagi.