| Dreamer002 a întrebat:

:* As dori un raspuns cat mai rapid :
Cine imi poate da ultima parte din Biblia? sau "The bible" filmul care s-a difuzat pe antena 1 saptamana asta. M-am uitat la toate partile dar am pierdut ultimul episod cu rastagnirea lui Isus pe cruce si nu stiu unde as putea gasi partea a 5 a. Va multumesc foarte mult! Funda :*:*

Răspuns Câştigător
| Freee a răspuns:

Aici ai toate cele 10 parti, Vizionare Placuta!

http://www.zfilmeonline.com/biblia-2013/

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Poti sa spun sigur ca sansele ca dand un sms la 666 sa raspunda diavolul sunt de 1 la 1.000.000.000, asa ca sa nu-ti mai faci probleme big grin