| NuMaiStiuNimica a întrebat:

Buna tuturor, chiar as vrea sa stiu daca cand o sa apara filmul Road to ninja ( Naruto) in romana sau in engleza... Am auzit ca a ajuns momentan doar in cinematografele din Japonia. Va rog foarte mult sa imi raspundeti!

1 răspuns:
| Katakito a răspuns:

Road To Ninja s-a lansat deja in cinemotografele din Japonia in 28 iulie. Pe internet se va lansa prin aprilie 2013 deci peste un an. In film Tobi reuseste sa finalizeze Planul Ochiului Lunii care ii prinde pe toti cei de pe pamant intr-un genjustu puternic. In film, toata lumea din Konoha e intoarsa cu susul in jos. Personalitatiile tutoror sunt schimbate fix pe dos cum erau. Doar Naruto si Sakura raman normali. Am uitat sa spun ca Sasuke e in Konoha si ( in film ) nu ar fi plecat niciodata din sat. Apar parintii lui Naruto care se pare ca nu sunt morti, in schimb parintii lui Sakura nu mai sunt ( in film ), iar tatal ei e al Patrulea Hokage in locul tatalui lui Naruto. E cumva un univers paralel in care fiecare lucru e pe dos. Apar si membri din Akatsuki care erau morti in firul narativ din seria originala, dar vii in film. Ei o sa-i ajute pe Naruto si Sakura si pe cei din Konoha. Cat despre problema aducerii lui Sasuke inapoi in Konoha urmareste Naruto manga pentru a vedea situatia curenta din anime. Inca nu se stie daca Naruto il va aduce inapoi. Nimeni nu cred ca stie.