| SusanuYonutz a întrebat:

Salut sunt un fan foarte mare naruto si as vrea sa stiu cand apare naruto filmul 6 road to ninja. Va rog spuneti-mi exact cand apare.

Răspuns Câştigător
| AkaShiro a răspuns:

O sa apara pe 28 iulie dar asta in Japonia, in Romania va mai trebui asteptat cateva luni pana sa apara. Vad ca ai spus ca esti fan naruto, daca esti in cautarea unui forum, http://lovenaruto.forumgratuit.ro/. Este inca un forum mic, in dezvoltare dar cu o echipa energica :))

1 răspuns:
| bogdancuB a răspuns:

Stiu ca apare in aprilie 2013 nu stiu exact cat 20-30 cam asa.