| babyanca a întrebat:

Buna tuturor. Cine imi poate recomanda un serial frumos si captivant, m-am uitat la Vampire Diaries care mi-a placut mult si am ramas cu un gust amar ca mai dureaza pana vor aparea si urmatoarele episoade...

Răspuns Câştigător
| TeenageGirl a răspuns:

Pai. Prettz little Liars, Nikita[tot pe CW] One tree hill, lost, gossip girl, GREZ'S ANATOMy,.sa ma mai gandesc ce mi place mie. hellcats[cw doar primul sezon pentru ca s-a anulat]. True blood care apare sez 4 pe 26 iunie si vampire knight. Astea mi se par ft dragute dar cele mai faine sunt Pretty little liars, Grey's anatomy si True blood, ma rog si TVDhappy

4 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pretty little liars; x
supernatural
thinking
lost happy

| Lword a răspuns:

Hmm. depinde ce gen preferi... ar fi Lost girl gen : Fantasy, love, poate ceva drama o.O, The L word : love, drama, Glee: musical, love, drama, Supernatural : fantasy, love poate ar mai fi, dar daca te intereseaza un gen anume ai putea sa vezi pe vplay

| Deyutza4all a răspuns:

Medium e siuper:d. daca vrei ceva mai "mexican"laughing...vezi pe acasa tv la 23:30 Aurora abia ep 2. e ff frumos te asigur.bah sper ca te-am ajutat. funda? mersi.

| candy_4710 a răspuns:

Dr. House, 24 - pe astea le recomand-mie mi-au placut mult.