| TiaFCRB a întrebat:

Ce serial frumos si captivant stiti? Genul The Vampire Diaries. Ceva cu vrajitori sau asa ceva. Si sa-mi spuneti ceva despre el. ^^

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Originals,True Blood, Salem (cu vrăjitoare), From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents), Hemlock Grove, Bitten (2013),mai poți încerca:Being Human, The Strain

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Charmed,witches of east end, merlin, the secret circle, the gates, eastwick, hex, sabrina -the teenage witch.

| Anonim340 a răspuns:

The Originals, crede-ma e foarte fain

| Nico_Nicoleta_1994_53qt a răspuns:

Ai auzit de acesta: `The secret circle`?
mie una mi-a placut, este interesant si captivant dca il intelegi si treci de primul episod. Iti urez vizionare placuta,- si, poti sa arunci si cu niste floricele de porumb incoa ca nu ma supar heh..glumesc un pic - daca alegi sa il vezi.
P.S.: e serial.

Întrebări recente