| AriaPink a întrebat:

La ce film pot merge la prima intalnire? Multumesc!

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Depinde ce vrei sa iasa din intalnirelaughing
Daca vreti sa mergeti la cinema,puteti sa verificati programul sa vedeti ce filme ruleaza.
Daca vreti sa va uitati acasa,puteti sa va uitati la ce vreti, dar nu as recomanda un film siropos de dragoste, ptc. se va plictisii foarte repede.Cel mai bine ar fi o comedie, gen Ted sau un film epic de actiune gen Pulp Fiction, Kill Bill etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva horror. Şi nu uitaţi floricele, cola şi, de ce nu, şaorma.

| Elizabethzutzu a răspuns:

Ceva romantic nu strica.

| bibi001 a răspuns:

Ati putea sa alegeti amandoi ce gen de film sa vizionati cel mai frumos ar fi ramantic Fundita? happy

| Xellita a răspuns:

La un film romantic+comedie, 2 in 1 cum ar veni, dar nu trebuie sa mergeti neaparat la film, poti merge si la o plimbare prin parc, acum depinde si de placerile celeilalte persoane... happy

| Viorel25 a răspuns:

Bineinteles doar la comedii happy acum la cinema vad doar cateva: "Parinti vs bunici", "Asa-i la 40 de ani!" si daca vreti o comedie neagra "Sapte psihopati (si un caine)" happy succes si vizionare placuta

| VamprireLove a răspuns:

Eu cred că potrivit ar fi Titanic.