| Sonofawitch a întrebat:

Ceva sfaturi pentru o prima intalnire cu o fata? unde sa o duc..la un film e ok? despre ce sa vb...

Răspuns Câştigător
| DhEnNu a răspuns:

Buna. Ma pricep fooarte bine la asta. happy. In primul rand nu o du la film x_X. E naspa pentru fete happy.Ai putea sa iensiti la un parc happy Sau la o cafenea love struck. E mai romantic happy. Sau sa o plimbi printr-un loc verde frumos :*. Si ai putea sa discutati :
-De cand este in oras
-Ce i place la tine blushing
-Ce si-ar dori sa schimbi la tine
-Daca este dispusa pentru o relatie cu u.
-Sa nu vb cu ea depser jocuri sau baieti rolling on the floor))). Ca o sa iti de-a papuci straight face. O sa mearga. Succes cu fata!
Bafta!

2 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

Fara film I don't want to see pentru ca sigur nu veti gasi unul care sa va placa amandurora. Ar fi mult mai adecvata o plimbare love struck (eu una iubesc plimbarile ) prin parc.

| Marina5 a răspuns:

De multe ori prima intalnire trebuie sa fie romantica ca sa stie daca ramane cu tine.este veche dar ducetiva sa vedeti stelele si normalo ar fi trebuit sa fi natural.
succes