| usernamed a întrebat:

Buna tuturor. Stie cineva ceva filme despre Hitler, nazism sau lagare de concentrare? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Vulvatron a răspuns:

Hitler - ascensiunea raului

4 răspunsuri:
| maryellen91 a răspuns:

Pai e un documentar pe national geographic channel se numeste apocalipsa dupa hitler care e marti 13 martie(a mai fost prin ianuarie, nu stiu daca e acelasi lucru, dar povestea toata viata lui de cand era mic pana cand a murit si ce a ramas dupa el) si azi la 21:00 e ceva despre el, nu stiu exact ce...dar am vazut aseara reclama!

| ygrec25 a răspuns:

Lista lui Schindler

| usernamed explică:

Multumesc ygrec25, contradictoriu si tie maryellen91!