| SamSon a întrebat:

Cate lagare de concentrare naziste au existat? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu ai de unde să știi cu exactitate multe au fost în secret sau au fost distruse. Dar cele mai importante au fost:
-Auschwitz
-Dachau
-Sobibor
-Oranienburg
-Esterwegen
-Lichtenburg, Saxonia (Lagăr De Femei)

| SamSon explică (pentru Azµre):

Multam fain!

| Azµre a răspuns (pentru SamSon):

Nu ai pentru ce, dacă îți este de ajutor să știi că se vorbea într-un timp și despre lagăre germane în România. Doar că s-au negat astfel de zvonuri. Dar orice e posibil.

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu se stie exact.

| Piratul10 a răspuns:

Nu o sa stii niciodata exac! unele sunt si pe Internet(cred) dar unele inca nu s-au gasit si altele sunt descoperite dar sunt tinut secrete.
Ondata bunicul meu a gasit o Grenada cand a sapat in gradina ca sa faca beciul si a aruncato in balta(apa).

| johnyxus a răspuns:

Mda.

| Aphrodytha a răspuns:

Nu ai de unde sa stii numarul exact... unele au fost si secrete.

| SamSon explică (pentru Aphrodytha):

M-ar interesa un numar aproximativ si numele lor. orice informatie e bine venita.