| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. stiti cumva unde mai pot vedea filme 6D?big grin am auzit ca sunt in Bucuresti in Liberty Center dar am sunat acolo si au zis ca nu mai au asa ceva. daca stiti pe undeva... spuneti-mi si mie va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| deliamaria13 a răspuns:

A fost in afi palace dar nu mai sunt pentru ca au dat faliment.pesupun ca nu mai e nicaieri

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Poti sa le vezi daca ai o masina a timpului in 5D si mai ai nevoie de o gaura de vierme ca sa ajungi in 6D. Multa bafta!

| Struţul a răspuns:

Da mersi shadovv laughing

| alexandra32zuza3 a răspuns:

Buna, sa stii ca in afi palace are filme 6d si eu chiar am fost.

| girlyou234 a răspuns:

Buna! Eu merg chiar astazi este in Afi Palace! pretul este de 25 de lei!