| InVisible99 a întrebat:

Buna,

Un serial fain, care v-a placut mult happy si o mica descriere

Funda! Ms happy

Răspuns Câştigător
| MalusDacus a răspuns:

Game of Thrones, este un serial bazat pe cartile lui George RR Martin "A song of ice and fire" 9.4 pe imdb este vorba despre lupta pentru putere intr-un regat + cateva evenimente supranaturale.
The Mentalist.Nota 8 pe imdb dar merita mai mult, este vorba despre Patrick Jane care este in cautarea lui Red John un criminal care i-a omorat familia.De precizat ca ambele sunt foarte misteriose si imprevizibile.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

NCIS Ancheta militara.Imi place caracterul fiecaruia din echipa lui Gibbs.Caractere diferite dar totusi se inteleg de minune unul cu altul.Formeaza intr-adevar o echipa redutabila.

| Holocaust a răspuns:

Pai eu acum urmaresc American Horror Story.Sunt aproape la sfarsitul sezonului 2 si nu-mi pare deloc rau ca l-a urmarit. Dupa nume, cred ca-ti dai seama despre ce e vorba, mai mult sau mai putin.
http://youtu.be/-Z1-oqc_IRw

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pretty little liars
Este vorba de 5 fete,foarte bune prietene :Allison, Aria, Spencer, Hanna si Emily.
La un moment dat una din ele dispare(Allison)iar grupul se destrama, una dintre ele pleaca intr-o vacanta de un an in alta tara(Aria). Cand Aria se intoarce cele 4 fete ramase incep sa vorbeasca din nou iar la scurt timp acestea primesc mesaje de amenintare, unele dintre ele continand secret pe care numai Allison si fetele le stiau. Apoi se gaseste cadavrul lui Alli iar mesajele devin din ce in ce mai inspaimantatoare.E foarte interesant, sau intamplat mult mai multe chestii in serial pana acum, eu zic ca merita sa il urmaresti happy

| InVisible99 explică (pentru TrendyHedgehog):

Multumesc,dar deja urmaresc acest serial big grin

| Violente a răspuns:

Prison Break. O condamnare la moarte a fratelui său il face pe Micheal Scofield sa simuleze o spargere de banca pentru a fi inchis in penitenciar unde este inchis si fratele sau.

Modul in care el intra in inchisoare si strategia de a evada impreuna cu fratele sau este absolut UIMITOARE. Isi tatueaza schițele inchisorii pe corp sub forma unui tribal.

Are 4 sezoane, este superb!

| InVisible99 explică (pentru Violente):

L-am vazut exact cand era pe val.Ms oricum happy

| sweety9girl a răspuns (pentru Violente):

Ai dreptate! E absolut superb!

| sweety9girl a răspuns (pentru Violente):

Fringe este un serial super! Agentul FBI Olivia Dunham şi Peter Bishop se confruntă cu un fenomen inexplicabil ce ameninţă să se răspândească foarte repede. Cei doi au nevoie de ajutorul lui Walter Bishop, tatăl lui Peter. Drama cu elemente sci-fi urmăreşte întâmplările ciudate ce au avut loc într-un avion ce a aterizat pe aeroportul Boston's Logan, însă cele întâmplate la bordul avionului 627 sunt doar începutul acestei poveşti. Meritaaa!

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Californication

| syste754 a răspuns:

Mesaje de dincolo sau gossip girl, doctor hause, ..alege

| InVisible99 explică (pentru syste754):

Le-am vazut laughing

| syste754 a răspuns (pentru InVisible99):

Nousutenouazeci ro si gasesti ce vrei

| Clouds a răspuns:

Supernatural-sam si dean whinchester doi2 frati care se lupta si ucid demoni, vampiri, varcolaci..ingeri,fantome,etc.

| mxzmarius a răspuns:

Mini-seria "The Pacific" - Drama de razboi.
sau?!
The Vampire Diaries... putin cam ireal dar totodata foarte bun.
Two and a Half man... prea tare ca sa nu-l vezi...
ceva romanesc?! "In deriva" mi-a placut enorm.
sper sa iti ocupe putin din timp happy...

| Gavry a răspuns:

Eu m-am uitat pana racent la serialul Grimm e despre un detectiv care afla de la matusa sa ca este unul dintre multi urmasii fratiilor Grimm si ca are abilitatea de a vedea creaturi bizare care se intalnesc in povestiile fratiilor. Misiunea urmasiilor fratiilor Grimm e sa ucida creaturile astea care au chip omenesc(el le poate vedea doar cand sunt speriate, nervoase).In mare el vede ca nu toate sunt rele si se imprieteneste cu ele dar descopera ca sunt multi care ii vor si raul.

| alred a răspuns:

Californication, si Two and a Half Men. zic eu cateva din multe alte seriale.

| Alexandru_Lucian_2001 a răspuns:

Teen Wolf. Este vorba despre cativa adolescenti, care se transforma in creaturi supranaturale ei sunt vanati de catre vanatori dar in final inving.