| anonim12345678900734269864 a întrebat:

TPU!

As vrea sa ma apuc de un serial fain. Imi puteti da niste sugestii si o mica descriere( despre ce e vorba in el) alaturi?

Inca ceva, ma gandeam la PLL( Pretty Little Liars), dar am vazut ca e thriller. E chiar atat de de groaza?

Multumeeesc, dau fundita :3

5 răspunsuri:
| Chiiitin a răspuns:

Eu recomand Supernatural si Teen Wolf. Si PLL mi-a placut dar astea doua mi-au placut mai mult.

| Daniellllll1 a răspuns:

LOST
Părăsiţi pe o insulă pustie, 48 de supravieţuitori ai unei catastrofe aviatice trebuie să găsească forţa de a munci în echipă dacă vor să trăiască, însă insula pustie ascunde multe secrete care se pot dovedi fatale pentru grupul de naufragiaţi.
tot sinopsis-ul aici :
http://www.cinemagia.ro/filme/lost-11597/
Suits
Serialul spune povestea lui Mike Ross, un traficant de droguri de ocazie care in timp ce se ascundea de oamenii legii intra direct in camera unde celebrul avocat Harvey Specter incerca sa isi recruteze un nou asociat. Intamplarea face ca Mike sa fie un tanar extrem de destept, cu o viziune diferita a lucrurilor, exact calitatile de care Harvey avea nevoie. Dupa ce ii demonstreaza lui Harvey de ce este in stare, Mike ajunge dintr-un escroc, mana dreapta a celui mai bun avocat din New York.
Supernatural
Supernatural este povestea lui Sam şi a lui Dean, doi fraţi uniţi de acelaşi destin: ei călătoresc prin pustiul câmpiilor americane cu misiunea de a găsi şi a ucide cele mai înfricoşătoare creaturi ale întunericului, de care oamenii au auzit doar din legende şi superstiţii. În timpul acestei lupte cu răul, Sam descoperă că are o serie de abilităţi paranormale: ciudatele sale viziuni prevestesc moartea celor din jur, dar şi apropierea pericolelor. Încurajaţi de propriul tată să se avânte în această aventură pentru a găsi creatura care le-a ucis mama cu mulţi ani în urmă, cei doi fraţi declanşează o adevărată vânătoare a demonilor: vampiri, vârcolaci şi fantome, acestea sunt doar câteva dintre creaturile cu care Sam şi Dean se confruntă.
Prison Break
Serialul prezintă povestea intrigantă a lui Michael Scofield, interpretat de Wentworth Miller, care înscenează jaful unei bănci pentru a ajunge în aceeaşi închisoare în care se află fratele său mai mare, Lincoln Burrows (Dominic Purcell). Aşteptându-şi rândul pentru scaunul electric după condamnarea în cazul unei crime pe care nu a comis-o, Lincoln se trezeşte coleg de închisoare cu fratele lui, în penitenciarul Fox River. Michael pune în aplicare, pas cu pas, un plan elaborat de evadare pentru el şi fratele sau. Povestea se complică atunci când la mijloc intervin interese financiare şi politice, dar şi conspiraţii guvernamentale.

| Madesz a răspuns:

Grey' s Anatomy( Anatomia lui Grey). E vorba despre niste chirurgi care operează, au pacienți, e suspans, nu le merge operația, chestii, panică, alea alea. Mai e și Mica Mireasa, e serial indian, mă uit la el și îmi place foarte mult. Cât despre PLL, nu stiu cum e, dar Aș vrea să mă uit. happy

| anonim12345678900734269864 explică (pentru Madesz):

Multumesc. La "Grey's Anatomy" m-am uitat deja, deci mda, dar multumesc de propuneri! :3

| MariaCartoafa14 a răspuns:

Poti sa te uiti la The Vampire Diaries!

Pretty Little Liars nu este de groaza, are doar cateva moment in episod cand e mai infricosator dar e ok. Daca te sperii usor ai putea sa te uiti cu un prieten sau daca nici un prieten nu vrea sa il vada impreuna cu tine, iti recomand sa te uiti ziua sau cu lumina aprinsa.