| Stefanyax0 a întrebat:

Bună, urmăriți serialul "Supernatural"?, cum vi se pare?

10 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

E un serial superb pacat ca povestea de la inceput a incetat sa fie pe parcurs dar e tot fain serialul merita sa te uiti linistita la el.Si s-a anuntat ca o sa fie oficial 10 sezoane! Dupa nu se stie.

| asbif a răspuns:

Un serial complet, de la actori la poveste. Sunt cu el la zi si pot zice ca astept fiecare episod cu acelasi interes. Si imi place cum au bagat personajele astfel incat sa poata continua povestea ex: in lupta contra lui Lucifer a aparut Crowley care a devenit urmatorul dusman al celor doi.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu unul il urmaresc, imi place foarte mult, dar ceea ce nu-mi place este ca s-a cam dus povestea din trecut, l-a ' lalait 'atat de mult, incat s-a ajuns la sez 8laughing,

| Aliosha a răspuns:

Cel mai bun serial Sci-Fi!

| alexandra5251 a răspuns:

Da,este foare frumos, interesant!

| Zenit313 a răspuns:

Nu imi placesad
Totul este supranatural!

| Zuzazozo a răspuns:

Nu ma omor cu serialul "Supernatural".

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Da e foarte tare serialul abia astept sa vad sezonul 8 happy

| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

E super misto. L-am vazut tot si sunt sigur ca o sa-ti placa.
Funda?

| Chester1 a răspuns:

Serialul meu preferat..Actiune,Drama,Comedie,Aventura..gasesti mai de toate in serialul asta. In plus Jensen si Jared fac o echipa foarte bunawinking