| kissikutzaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Se uita cineva la serialul Supernatural? Cum va pare?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare super....de abia astept urmatorul sezon...

| MadRaven a răspuns:

Buna!
Nu ma uit dar am o prietena obsedata in sesnsul bun.Cred ca stie totul despre toate cand vine vorba de serial.
Daca vrei va fac cunostintabig grin
Numai bine!

| dedede003 a răspuns:

Mie imi place foarte mult, nu neaparat datorita suspansului sau a cazurilor, ci mai mult datorita legaturii dintre cei doi frati, iar Dean are niste replici foarte amuzante

| cosminaelena99 a răspuns:

Pai...eu am vazut cateva episoade si cred ca e suuuper, si probabil tuturor carora le place fantezia si horror-ul le place happy

| mihaelaalol a răspuns:

Imi place acest serial.Insa de la sezonul 6 in sus nu prea mi-a placut deoarece actiunea este aceeasi si nu fac nimic special.(acei baieti vaneaza chestii in mod repetathappy )

| MaliciousDeath a răspuns:

Sunt la sezonul 5 si-mi place ce vad.
Lucifer is free, bit*ches.

| Grimmjow69 a răspuns:

Pai sa zicem ca m-am uitat la primul sezon dar nu prea mi-a placut asa ca am ales The Vampire Diaries.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la câteva episoade şi nu m-a atras.

| cllaudDia a răspuns:

E super frumos serialul, te tine mereu in suspans love struck