| NadyPorahy a întrebat:

Bună! Vă mai aduceți aminte de personajul din desene animate de pe Minimax, Willy Fog? Unde aș putea vedea cele două sezoane : Înconjurul lumii în 80 de zile cu Willy Fog și Călătorie spre Centrul Pământului cu Willy fog? Aș vrea să le văd dublate în română. Știu că sunt câteva episoade pe Youtube, dar chiar mi-aș dori să văd seria completă. Dacă le are cineva, vă rog mult să-mi spuneți. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Pe Youtube.

| NadyPorahy explică (pentru AdrianaBacescu):

Da, am văzut că sunt pe YouTube, dar nu sunt toate episoadele.

| NadyPorahy explică (pentru Crescent):

Am văzut că sunt pe YouTube, dar nu sunt toate episoadele.

| Constantin_Lupu_1995 a răspuns:

Ai reusit sa le gasesti complet?

| NadyPorahy explică (pentru Constantin_Lupu_1995):

Din păcate nu, dar tare mi-aș dori să le găsesc complet. Mi-au plăcut foarte mult aceste desene.