| cristi_6546 a întrebat:

Va rog frumos daca se poate sa imi spuneti unde pot downloada filmul AUTOBIOGRAFIA LUI CEAUSESCU. (2010)

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut cristi. Din pacate, inca nu este postat pe nici unul din site-urile de specialitate. Am cautat si nu am gasit decat trailer si comentarii, dar promit cand v-a fii bagat in vreun sait sa te anunt. Si eu sunt fan filme romanesti sau documentare despre era de aur comunista, apusa din pacate, sau, bucuria romanilor. Nici noi nu mai stim daca este bine sau nu, ca am scapat de Era Comunista. Ceea ce pot sa-ti spun este ca, filmul Autobiografia lui Ceausescu de Andrei Ujicä, va fi prezentat la Festivalul International de Film de la San Sebastian, care se va desfasura intre 17 si 25 septembrie, in cadrul unei retrospective dedicate documentarelor. Poate dupa aceasta prezentare va aparea si pe net. Pup.
nana

1 răspuns:
| vl96cos a răspuns:

Salut. exista un prg de descarcat filme de pe youtube
http://download.chip.eu/ro/YouTube-Downloader-2.5.3_1075350.html