| gamer01 a întrebat:

spuneti-mi va rog frumos de unde pot downloada Prototype pentru mac?

Răspuns Câştigător
| CrazyJok3r a răspuns:

Scrie pe google asa atunci:
Prototype for mac full download megaupload
Si dai pe a 6 :X. Funda?

| gamer01 explică (pentru CrazyJok3r):

Ti-am dat funda multumesc mult

4 răspunsuri:
| CrazyJok3r a răspuns:

Scrie asa cum zic eu pe google:
download prototype mac si dai pe prima.Asta e tot scuze ca nu ot sa dau link deoarece nu ma lasa.Bafta pls funda

| gamer01 explică (pentru CrazyJok3r):

De pe thepiretebay.org? am downloadato deja si cind o pornesc ecranul se face mai mic si pot sa astept macar si toata ziua ca nu se porneste...crying(((sorry dar daca imi dai o varianta mai buna iti dau funda

| CrazyJok3r a răspuns:

Npc.Daca mai ai neoie de ajutor cu ceva te ajut numai pune intrebareahappy