| Xname a întrebat:

Filmul "autobiografia lui nicolae ceausescu" de anul asta, este bun? Adica, v-a placut sa-l vizionati? Este bazat pe videoclipuri cu insusi Ceausescu sau este un actor care il interpreteaza? Ce alt documentar as mai putea viziona despre viata lui Ceausescu?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da-ne cel putin un link catre filmul despre care vorbesti caci, s-au facut multe filme cu asemenea subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| crissnebb83 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie sotii ceausescu ai sa gasesti destule video cu ei si multe foarte interesante