| 8irina8 a întrebat:

Buna va rog imi spuneti cum se numeste filmul ala asemanator cu filmul "Pistruiatul" dar actor principal era o fata...va rooog! FUNDA

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eroii nu au vârstă (serial TV, 1984)
Era cu o fată care împrăștia manifeste, cu fasciștii, comuniștii... cam așa.
http://www.cinemarx.ro/filme/Eroii-n-au-varsta-Eroii-n-au-varsta-92299.html

Știu că bunica mea a fost fan al acestui serial (poate pe timpul acela, nu prea avea din ce alege), știu că a avut ceva secvențe înregistrate. Am căutat pe internet, dar nu văd să existe înregistrări cu acesta...

1 răspuns:
| Alex177 a răspuns:

Veronica?laughing