| Diana99624 a întrebat:

Va rog mult sa-mi recomandati niste seriale bune pe Netflix. Mentionez ca am vazut Elita, You, Ratched, Emily in Paris, Once upon a time recent. Deci seriale asemanatoare, va rog!

Răspuns Câştigător
| Vasile2003 a răspuns:

Astea sunt serialele pe care le-am văzut și chiar mi-au plăcut! Ți le recomand!

1. Teen wolf (6 sezoane)
2. Riverdale (4 sezoane)
3. The New Pope
4. The Young Pope
5. Lara (2 sezoane)
6. Shadowhunters ( 4 sezoane)
7. Legacies (2 sezoane)
8. The 100( 7 sezoane)
9. Sex education(2 sezoane)
10. The Witcher (sezonul 1)
11. Terra Nova (1 sezon)
12. 13 reasons why (4 sezoane )
13. Chiling Adventure of Sabrina ( 3 sezoane )
14. A Discovery of Witches ( 1 sezon)
15. Sense 8 (2 sezoane)
16. Lost in space ( 2 sezoane)
17. Travelers (3 sezoane)
18. Another life ( 1sezon)
19. Messiah (1sezon)
20. Merlin ( 5 sezoane)
21. Ultimul protector al orasului (4 sezoane)
22. Luna nere ( 1 sezon)
23. Expresul zăpezii ( 1 sezon)
24. Ordinul secret ( 2 sezoane)
25. Salvation (2 sezoane)
26. Vesnic vrăjitoare (2 sezoane)
27. Nowhere boys (3 sezoane )
28. The Oa (2 sezoane )
29. The Flash (7 sezoane)
30. Blestemata (1 sezon)
31. Raised by wolfes (1 sezon)
32. The secret circle (1 sezon)
33. Charmed (2 sezoane)

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu sunt un fan al serialelor, dar la recomandarea cuiva, m-am uitat la The Queens Gambit.

Pot doar spune ca mi s-a parut extrem de reusit, atat povestea, cat si rolul fetei sunt fantastice, as fi dorit sa se continue cu macar inca un sezon (din pacate pare inchis).

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru NLS):

De acord cu tine.Acest serial m-a captivat din primul episod, l-am terminat intr-o zi.

| Furnicuta000 a răspuns:

Bune din ce punct de vedere? Daca eu iti spun ca Vis a Vis mi-a placut cel mai mult dintre toate serialele de pe Netflix poate tie nu iti place...

| Diana99624 explică (pentru Furnicuta000):

Am dat mai sus exemple de seriale si am specificat ca vreau ceva asemanator. In plus, sunt deschisa la recomandari de orice fel

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna,nu am vazut decat 2 seriale pe Netflix, eu nu le am cu serialele dar acestea 2 pot sa spun ca mi-au placut foarte mult, si anume The Queens Gambit, cum vad deja ca ti s-a mai recomandat acest serial si La Casa De Papel.Foarte bine realizate aceste seriale, actorii joaca excelent, foarte frumos.
Vizionare Placuta!