| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

Voi ce parere aveti despre filmele de groaza [ horror ]?

nail biting mie mi se par cam infricosatoare

Care este cel mai infrisosator film vazut de tine? [ mil poti povesti in 2-3 randuri :*?]

dar the grudge cum ti se pare? [ ca sa stiu daca il vad sau nu thinking]

Ms frumos:* Funditaa

Răspuns Câştigător
| ancu_6221 a răspuns:

Pai... da, intr-adevar, sunt cam infricosatoare.
eu am vazut un film horror, bestia se numea parca, era un om care noaptea se transforma intr-o bestie si manca oameni, le smulgeau capetele, era numai sange, oase, de atunci nu prea m-am mai uitat la filme horror

3 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu am vazut un film de groaza se numea "Stiu ce ai facut asta-vara" cu Jennifer Love Hewitt.
Un grup de tineri se intorceau acasa de la discoteca printr-o padure. La un moment dat le sare in fata un barbat si fara sa-l vada il loveste cu masina. Tinerii crezand ca a murit, s-au panicat si il arunca intr-un lac. La cateva luni dupa asta incep sa primeasca tot felul de mesaje in care scria "stiu ce ai facut asta-vara". Apoi ii omoara pe rand.

Daca iti plac filmele de groaza ti-l recomand pe acesta. sunt vreo 3 parti parca.

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Pai filmele de groaza ma sperie, dar tot imi placoh go on.Pai pot sa spun ca unul dintre cele mai tari a fost Saw(nu am vazut toate partile), este vorba de un psihopat cu masca care rapeste oameni si ii pune sa se macelareasa singuri I don't want to see, ii pune sa se omoare intre ei ca sa supravietuiasca, stiu e cam ciudatlaughing. A da, si "The Grudge" este foarte tare, si acesta are mai multe parti.Mai stiam filme dar le-am vazut mai demult cum ar fi Jennifer, The Children, The Legend of Bloody Mary(este foarte tare), Spiker... Dunt o multime, dar cele mai tari mi s-au parut Saw si The Grudge big grin. Funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gf