| AlinnutSsa a întrebat:

Bunahappy

Voi la ce seriale va uitati? s pe ce canal sunt?

Pe scurt despre ce e vorba?

Ce seriale se mai difuzeaza pe disney channel? happy

Funda :*

7 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu ma uit online la Gossip girl, Pretty little liars si The vampire diaries.Sunt minunate, le ador day dreaming

| pwp a răspuns:

Ma uit la The Vampires Diaries, pe vplay.E povestea a doi frati vampiri indragostiti de o muritoare!
ma mai uit la Narcisa Salbatica pe Antena 1!
pe dysney ma uit doar la Totul pentru dans si La bafta Charly!

bye-bye

| Loly a răspuns:

Eu ma uit la filme de actiune sau emisiuni de divertisment.Iar seriale ma mai uit pe Acasa Tv si Pe Disney Channel.Pai pe Disney sunt serialele : Zack si Cody -Ce viata minumata,Magicienii din Waverly Place,Sonny si steluta norocoasa,Hannah Montana, Totul pentru dans, si nu mai stiu acum pe moment.Mai dau si filme.Cam atat.Chiar nu mai stiu. :*

| Yzzza a răspuns:

Io ma uit la Narcisa Salbatica pe Antena1.Ii interesant filmul, chir interesant.dar daca incepi sa te uiti de acum nu pre mai intelegi ca ii deja la episodu 85.

| GwenS a răspuns:

Pai sunt fana a serialelor coreeene.(TVR1)
imi mai plac si :fenomene stranii pe discovery; mesaje de dincolo; si acum ma uit pe internet la :the vampire diaries.e ceva in genul twilight.e suuuper!

| aia a răspuns:

Pai sunt zac si cody o viata minunata pe punte, hannah montana, vrajitorii din waverly place, totul pentru dans, high school musical(il vazusem la serialele alea original movie), h2o,bafta charlie, fratii jonas in LA, sonny si steluta ei norocoasa, zeke si luther...si cred ca mai sunt pe alea le urmaresc eu care le-am enumerat...

| aanndreea_4848 a răspuns:

Heii paii. eu ma uit online pe vplay dar trebuie sa platestii e suuper siteuull plus traducerea in romana
eu ma uitt laa hell cats
the war at home
skins
gossip girl
.