| anonim_4396 a întrebat:

voua cum vi se pare noul serial coreean de pe tvr1? Am auzit ca este foarte frumoshappy. Dar mie tot la Jumong mi-a ramas gandul, pacat ca s-a terminat asa de repede, trebuia sa tina mai mult, voi ce parere aveti?
Sper ca dupa ce se termina Concubina Regelui sa inceapa Regatul Vantului, nu mai pot de dorul lui Jumongrolling on the floorhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| analoveskorea a răspuns:

Si eu sunt nostalgica dupa Jumong, dupa ce s-a terminat am ascultat incontinuu OST-ul in speranta ca-mi va trece dorul dar nici ca mi-a trecut ba dimpotriva s-a accentuat ...desi imi place mult Dong Yi (am vazut online 10 ep din el inainte sa-l dea la TV mi-au lipsit serialele din Dinastia Joseon acum serialul e abia la inceput parca in ep de azi o vom vedea pe Dong Yi adulta ca de la momentul acela devine mai interesant serialul,de fapt cam de la momentul cand il intalneste pe rege fara sa-i stie adevarata identitate mai bine ma opresc insa aici ca am zis deja prea multe) tot nu reusesc sa-mi iau gandul de la Jumong, imparatul inimilor cum il numise cineva
si eu speram sa dea Regatul Vanturilor dar e foarte bine si Dong Yi decat daca ar fi dat vreo chinezarie, poate dupa asta or sa dea si RV daca nu cred ca-l voi urmari online

4 răspunsuri:
| SoNiA123 a răspuns:

Astea sunt dragute... Jumong era mai tare, dar cel mai si cel mai mult mi-a placut Dae jang geum :X:X:X inca sunt indragostita de pers:p

| deeacrazygirl a răspuns:

Da si eu inca ma mai gandesc la jumong, insa si Dong Yi este interesant si cele mai mult imi place la el ca il pot vedea din nou pe Bae Soo Bin(Sayong din jumong pentru necunoscatori). Apropo regret sa te dezamagesc dar dupa Dong Yi va urma acel serial chinezesc Three kingdoms(asa scria pe tvr1),dar sper sa nu fie asa.

| Katty22 a răspuns:

A fost un serial foarte frumos am urmarit ep cu ep pacat ca s-a terminat asa a murit jumong si regina!)))

| liclica a răspuns:

Buna! Eu l-am vazut de cateva ori si nu e prea fain