| GFantastikBaby a întrebat:

Pentru cei care urmariti serialul "Legendele Palatului: Concubina regelui", cum vi se pare? Eu cred ca e un serial destul de bun, insa nu la fel ca "Jumong"... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| deliamy a răspuns:

Eu zic ca Jumong e mai dramatic decat DongYi...depinde si de fiecare, la unii le plac actiunile din jumong mai mult...alti investigatiile din Dong Yi

7 răspunsuri:
| GFantastikBaby explică:

@AnonYmouS Da, exact! Filmul precedent, ma refer la Jumong, mi-a placut mult. Mereu lucruri noi, actiune si aventura, urmaream cu sufletul la gura fiecare scena, parca il traiam eu insumi! Jumong a fost o combinatie: drama, romantic si actiune. Insa acesta... nu stiu. O sa il mai urmaresc, dar sincer aveam alte asteptari.

| GFantastikBaby explică:

Cu placere! ^^

| BeBe_9214 a răspuns:

Ambele sunt frumoasa se ambele au mai fost odata sau cel putin Legenedele palatului a mai fost.happy Filmul e super daca il urmaresti zilnic sa-i stii povesteahappy

| ImHereForYou a răspuns:

Este un serial fffff frumos...sh interesant
Cred ca se va termina atunci cand DongYi va ajunge regina pentru ca e prea marinimoasa sh regele o iubeste f ff mult...da e adv Jumong era un serial ffff frumos sh niciun serial nu se va copara vreodata cu el.insa nu mi-a pl sfarsitul pentru ca Soseono trebuia sa ramana alaturi de Jumong.

| deliamy a răspuns:

Ms de funditza :*

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Afirmativ laughing... vb serios.eu unu am urmarit legendele palatului : printul jumong si mi s-a parut u film de nota 10+. in schimb astea nu stiu.mi se par ciudate intr-un fel parca au actiune. nu stiu fara inteles

| Nicole96_1755 a răspuns:

E un serial bun dong yi dar jumong s a bucurat de o audienta mai mare si mie personal mi a placut mai mult