| greenabstract a întrebat:

Buna happy. Vreau sa ma apuc de un serial, dar nu stiu ce sa aleg dintre House M.D, Lost sau The vampire diaries. Voi care spuneti ca este mai interesant big grin?

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Nici unul din cele enumerate de tine.Iti recomand supernatural daca nu l-ai vazut, le intrece pe toate chiar si pe cel vampiros laughing... Daca l-ai vazut atunci mai ramane Lost-ul e foarte bun serialul.Succes!

| greenabstract explică (pentru dgeko):

Mai am cateva episoade din sezonul 8 si termin supernatural big grin.

| dgeko a răspuns (pentru greenabstract):

Eu am terminat de vazut sezonul 8, pacat ca acum au luat iar pauza...din ianuarie incep iar filmarile la el.

| greenabstract explică (pentru dgeko):

Dastraight face... o sa ma apuc de lost cred big grin

| dgeko a răspuns (pentru greenabstract):

Merita!

| greenabstract explică (pentru dgeko):

Are 125 de episoade. Cred ca la anul il termin laughing

| dgeko a răspuns (pentru greenabstract):

N-are nimic cat timp vezi Lost-ul poate se termina si de filmat la TVD (din cate stiu inca se filmeaza) si uite asa le iei exact in ordinea care trebuie happy

| greenabstract explică (pentru dgeko):

Mda. ai dreptatebig grin

46 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Lost si tvd, suuuuper! the mentalist, heroes, supernatural. prison break

| helpu a răspuns:

House M.D e cel mai bun apoi lost apoi TVD. House e cel mai bun. parerea mea... Dar si lost e fain... in lost e mai multa actiune. si tvd daca iti plac vampirii si varcolacii. vizionare placuta!

| tenshi261 a răspuns:

Doctor who

| dydy21 a răspuns:

House cu siguranta. Este unul dintre cele mai bune seriale. Personajul principal este atat de complex incat te va captiva. Vampire diaries este pentru pusti obsedati de telenovele supranaturale iar lost este smecher. Finalul cel putin. Dar nu se compara cu house care are tot continul extraordinar. Ridica nivelul noii generatii si uita-te la House. big grin

| GabyAdicaEu a răspuns:

The Vapmpire Diaries este cel mai captivant, combinand multe lucruri magice si tinandu-te in suspans.

| M25M a răspuns:

Pe primul loc este Lost fiindca ai mister, suspans, comedie, sf, thriller psihilogic, dragoste, drama comasate intr-un singur serial.
Pe locul doi este House M.D. fiindca nu este doctorul la care te astepti, fiind un nonconformist, un arogant, un sceptic, un dependent de droguri insa este unul din cele mai bune personaje construite dupa John Locke(din serialul Lost).
The Vampire diaries- este un serial adolescentin parerea mea pentru fanii filmelor gen Twilight.

| Xtadelo a răspuns:

Vrei sa ne uitam impreuna?batting eyelashes

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Nuuuuu

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Oksad

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Hai ne uitam la un film romantic, vrei tongue?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Nu, vad ca deja ti-ai gasit alta "nevasta" sad

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Eeeeeeeeeee, nu-i adevarat tongue
Deci zi vrei sau nu?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Cum nu-i bre adevarat? crying crying crying
Nu vreau crying(

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu mi-am gasit mai, ce asa repede vrei sa scapi de mine?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Eu nu, tu cred ca da sad

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Eeeeeeee nu mai, nu vreau sa scap de tine kiss

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Ba da, vrei >big grin

| Nickname1890 a răspuns:

LOST mi s-a parut exceptional, cel putin primele 3-4 sezoane, dupa aia s-a stricat rau. Atentie creaza dependenta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lost nu-l știu, Diaree e de căcat, House Md mi se pare o idee bună.

| vlad89c a răspuns:

Iti sugerez The vampire diaries, pentru ca este vazut de foarte multa lume, si sunt multe volume cu carti, este foarte interesanta ori cum varianta video, apuca-te de elwinking.

| TudyCFR a răspuns:

House M.D mi se pare mult mai interesant.

| spaghetty a răspuns:

The vampire diaries si dupa ce il termini te uiti la Hous M.D. Si eu trebuie sa ma uit la House M.D dar momentan sunt la the vampire diaries si supernaturalbig grin

| xBebee a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa le incerci pe toate. [ te uiti la primul episod si vezi care iti place mai mult]. Eu ma uit la Pretty Little Liars. e ff calumea

Vizionare placuta

| lilith666 a răspuns:

TDV!

| Pufulinna a răspuns:

Eu iti recomand The vampire diaries. Minunat e putin spus pentru acest serial love struck! Crede-ma, merita!big grin

| ZzP1nG a răspuns:

Sincer nu am vizionat nici unu nici altul dar te-as sfatui sa vezi Spartacus, sau Urzeala Tronurilor.

| ElFenomeno a răspuns:

The vampire diaries

| ElFenomeno a răspuns:

The vampire diarie

| Myyca a răspuns:

The Vampire Diaries categoric love struck love struck :*

| AlleX1 a răspuns:

House m.d! House, sau House, M.D. este un serial american de tip dramă medicală, ce a debutat pe canalul FOX la data de 16 noiembrie 2004. Serialul a fost creat de către David Shore și a fost produs de Shore și regizorul de film Bryan Singer. Serialul se învârte în jurul Dr. Gregory House (interpretat de actorul britanic Hugh Laurie), un geniu medical nonconformist care conduce o echipă de diagnosticieni în spitalul fictiv Princeton-Plainsboro Teaching Hospital (PPTH) în New Jersey....Primul sezon din "House" a avut premiera pe 16 noiembrie 2004 și s-a terminat pe 25 mai 2005. În acest sezon se urmărește cum House și echipa lui rezolvă un caz medical în fiecare episod, intriga sezonului învârtindu-se în jurul miliardarului Edward Vogler, care face o donație de 100 milioane $ spitalului. Prin donația sa, Vogler devine noul șef al consiliului de administrație de la PPTH, cu toate acestea, văzând în House și echipa acestuia o risipă de timp și resurse, el le scade salariile, în final forțându-l pe House să concedieze pe unul din membrii echipei sale. Vogler nu a fost plăcut de critici dar nici de spectatori, așadar a fost scos din serial. Sela Ward, care va reveni în cel de-al doilea sezon, apare în ultimele două episoade ca Stacy Warner, fosta iubită a lui House.

| Ermer a răspuns:

Votez pentru Prison Break sau The Vampire Diaries

| iulyrapidistu a răspuns:

Incearca californication sau supernatural

| Francykissme a răspuns:

TVD

| DarkusXD a răspuns:

Eu ma uite la Hous M.D si imi place dar mai bine ai vede un episod din fiecare si iti vei da seama care e mai misto!

| dellyutzaa a răspuns:

Eu zic sa te uiti la the vampire diaries...o sa iti placa :-)

| WeWantEdge a răspuns:

Doctor who parerea mea

| bbbianca a răspuns:

La House o sa razi, in lost este la inceput despre supravietuire si apoi actiunea devine cam ciudata iar vampire diaries este un fel de telenovela cu sange. Eu iti sugerez House. Este cel mai bun din cele 3 variante.

| nalex3 a răspuns:

The vampire diaries este mult mai interesant ca celelalte happy

| lumpy333 a răspuns:

The vampire diaries e mai intresant