| cristiana1234 a întrebat:

Buna vreau sa ma uit la manga naruto puteti sa imi spuneti de unde sa incep, adica unde s-a terminat naruto shippuden sa incep sa ma uit la manga.

stiu ca nu s-a terminat animeul dar nu am rabdare sa astept in fiecare saptamana pentru un episod

funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimu episod este 343 cauta episodul 343 vezi numele de la el si dupa te duci la manga si cauti numele acolo si incepi de la nume, app fiecare episod din naruto urmeaza manga asa ca... happy

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Http://shinobi-fansub.ro/forums/naruto-manga/
episodul 343 (Naruto Shippuden) = capitolul 598 (manga)

Lectura placuta!

| franco2003 a răspuns:

Cauta pe net