| dany28 a întrebat:

Buna vreau sa-mi spuneti daca o sa mai fie pariu cu viata sezonul 5. Pentru ca la sfarsitul ultimului episod scria sfarsit si nu ca de obicei ne vedem la toamn. deci o sa mai fie sau nu?

5 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Buna! Nu, din pacate nu va mai exista si sezonul 5 scrie pe pagina lor officiala de facebook ca nu va mai exista sezonul 5. Dar din toamna va incepe un nou serial in care o sa joaca Alina Eremia,Dorian Popa,Cristina Ciobanasu,Vlad Gherman,Sore, Rapha Tudor, Alexia Talavitus, Bubu Cernea, Dima Trofim.Scrie in revista lor si pe pagina officiala.Eu una abia astept sa vad cum va fi noul serial love struck Imi pare rau ca s-a terminat Pariu cu viata sad dar abia astept noul serial.o sa fie interesant sa-i pe Dorian, Alina etc cum joaca alte persoane decat Ioana, Andrei etc. laughing

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Cred ca va incepe din nou!

| Rauta_Lavynya_1996 a răspuns:

Da va incepe din nou din cate sunt informata si eu

Întrebări recente