| Pyciu94 a întrebat:

Vreau sa revad un film si nu mai imi amintesc numele lui. stiu doar inceputul din el: filmul incepe cu un baiat mic care ii cresteau aripi a fost prins de tatal sau cand incerca sa isi taie aripile cu un cutit si pe masure ce crescuse i-au crescut si aripile. si cam atat imi amintesc. va rog daca stie cineva. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut!
Filmul se numeste X-Men The last Stand 2006.
Dar ca sa il intelegi iti recomand toata seria X-Men + cele doua parit Wolverine 1 si 2 care apare pe 26/7/2013( si eu de abia astept sa il vad)Spor sa privit!