| dodo1530 a întrebat:

M-am uitat mai de mult la un film si nu imi amintesc numele lui. Era relativ vechi, despre fata unui duce, sau asa ceva, care era destul de salbatica si a fost obligata de tatal ei sa se casatoreasca cu un mos cu bani si pamanturi, care avea o cucatrice pe fata, parca. Ea l-a respins la inceput, dar apoi s-a indragostit de el si cand a fost prins, nu mai stiu din ce cauza, si inchis ea a luptat sa il elibereze si sa aju ga din nou la el... Mai stie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai căutat și în filmele ecranizate după romanele Barbarei Cartland? E genul ei! Vezi puțin, A Hazard of Hearts (1987), din câte îmi amintesc, actrița era mai năbădăioasă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cauta pe https://recomandarifilmesiseriale.wordpress.com/ si poate o sa il gasesti!

| dodo1530 explică (pentru anonim_4396):

Hei! Merci, dar nu l-am gasit... Ce cautari sa ii dau pe google? Ca parca l-a inghitit pamantul