| LoveSexGirll a întrebat:

Buna

Vreau sa va intreb despre filmul into the blue nu inteleg.
Inainte sa ma uit la el, vreau sa va intreb daca rechinii ii ataca sau daca se bat cu cineva, cum ar fi shark night stiti la ce ma refer.
adica sa li se intample ceva...
funda

1 răspuns:
| StfRzv a răspuns:

E un film normal cu rechini.
Fara rechini modificati genetic sau prostii gen Megalodon ( cam asa era cred ).

Incearca sa te uiti la trailer, mai vezi o secventa 2. Sa stii ca e mai mult thriller nu horror. Suspans si 'emotii' sa zic asa. Finalu' nu e exagerat.

Ca sa iti raspun la intrebare, rechinii chiar ii ataca, cativa din ei mor ( inclusiv una din gagici ).