| AncaP a întrebat:

Vreau sa vad un film dar am uitat cum se numeste poate ma ajuta cineva. Imi amintesc ca:
- este vorba de o fata care la inceput vina in camera unui domn care o ascunde sub pat pentru ca urma sa vina niste indivizi. Acestia au venit si l.au omorat pe acel om. Inainte sa vina acei oameni cred ca i-a dat ceva fetei.
-stiu ca la un moment dat o prind pe fata si ii pun piciorul la minghina.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba pe parintii tai, ca cel mai probabil a ti vazut filmul impreuna.

| AncaP explică (pentru Violleta2022):

Nu isi amintesc...

| Violleta2022 a răspuns (pentru AncaP):

Noi nici atat