| Andra2908 a întrebat:

Vreau sa vad un film numit exorcism care este cu o tipa blonda dar nu stiu cum se numeste este unul cu o fata emily rose dar nu pe acela il caut. dau fundita cine ma ajuta sa gasec filmul.

3 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Andra, s-ar putea sa te referi la filmul Exorcism: The possesion of Gail Bowers(SUA 2006). La noi s-a transmis pe Kanal D cu titlul Exorcizarea(parca). Sper ca te-am putut ajuta cu ceva.

| aladinbeci a răspuns:

Sau poate te referi la filmul Exorcist: The Beginning(2004). In acest caz, in rolul fetei blonde joaca actrita Izabella Scorupco.

| Yolandi a răspuns:

Nu e cumva The Last Exorcism (2010)? Sper sa te ajute.