| CxiAngel a întrebat:

Vreau si eu niste filme la care sa ma uit ceva dragut nu horror si nici cu tot felul de tampenii ceva intre 12-15 ani chiar si AP nu conteaza dar sa fie frumos si sa fie ori comedie ori drama aproape ocrice cel mai bun raspuns primeste funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Zumzooma a răspuns:

Uite aici niste filme care se potrivesc descrierii tale:
A Beautiful Mind (2001)
A Good Year (2006)
A Very Harold And Kumar 3D Christmas(2011)
Air Buddies (2006)
Bandidas (2006)
Daddy Day Care (2003)
Daddy Day Camp (2007)
Drillbit Taylor (2008)
Hugo (2011)
Jack Frost (1998)
John Tucker Must Die (2006)
Julie And Julia (2009)
Jumanji (1995)
Kangaroo Jack (2003)
Majoritatea sunt comedii. Vizionare placuta!

6 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Din ce-am vazut eu si ce m-a impresionat cel mai mult... Into the Wild(este un MUST!), Like Crazy, neaparat, Eternal Sunshine of A Spotless Mind, Broken Hill, The Detachment, Lords of Dogtown, Waiting for Forever, La belle personne, The Dreamers. Cam atat pentru un moment. Vizionare placuta!

| Disharmony a răspuns:

The Art of Getting By
Before Sunrise
Silver Linings Playbook
The Words
The Help

| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Cred ca ai vazut deja L.O.L, nu-i asa?

| LuckyDuck a răspuns:

Lovewrecked a fpst azi dimineata pe la 11 (10-03-2013) este foarte frumos