| ramonika125 a întrebat:

vreau si eu niste nume de filme gen thriller- psihologic. Daca ma puteti ajuta. dau funda:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Cele mai tari dupa parerea mea sunt
next three days
deja vu
chaos
blitz

| Stitch92 a răspuns:

The Divide.

| Peter28 a răspuns:

The Orphan (are cateva secvente mai de groaza dar in rest e cel mai tare thriller-psihologic care s-a facut vreodata).

| ramonika125 explică (pentru Peter28):

L-am vazut din pacate. mersi oricum

| Peter28 a răspuns (pentru ramonika125):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

| NakedLove a răspuns (pentru Peter28):

E genial.

| fuckeveryone a răspuns:

The orphan ( Orfana )

| Domiinic a răspuns:

Buna iti recomand "In time" sau "Strania poveste a lui Benjamin Button" daca iti plac iti mai zic si alteletongue

| shadyeminem35 a răspuns:

Se7en(cu Brad Pitt si Morgan Freeman), Fight Club(Brad Pitt si Edward Norton), The Sixth Sense( Bruce Willis), Silence of The Lambs(Anthony Hopkins si Jodie Foster), Inception(Leonardi DiCaprio), Shutter Island(Leonardo DiCaprio) sunt cele mai tare Thrilerre psihologicebig grin
Funda?