Întrebare recomandată | DelphhiN a întrebat:

As dori si eu filme cu fete horror...thriller psihologic... drama si alte cele si as dori daca ma puteti ajuta cu cateva filme gen inselaciunile de pe internet cu adolescente gen trust

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Antisocial (2013),Magic Magic (2013),We Are What We Are (2013),The Factory (2012),Jawbreaker (1999),Jennifer's Body (2009)

| Sn4k3 a răspuns:

Pai filmul care mi-a placut cel mai mult (dintre alea horror) a fost wrong turn 1, 2, 3, 4, 5, dar 1 si 5 sunt cam naspa. Cel mai mult mi-a placut 2, dar tu uitate la trailer ( e si un pic scarbos filmul ). Nu e numai cu fete mai sunt si baieti, dar daca te-ai uitat la filme horror ai vazut ca in majoritatea filmelor sunt cu fete si baieti si tot fete le traiesclaughing. Mai este Hansel and Gretel: Witch Hunters, nu e un film foarte de groaza dar e tare.The Chainsaw 3D e tare. Filme horror numai cu fete am vazut da nu imi mai amintesc numele... Oricum nu prea gasesti filme horror numai cu fete. A da mi-am aminitit un film horror smecher se numeste Paranormal Activity e cam singurul film horror la care m-am uitat noaptea si m-am speriat (am 14 ani.hee hee ). Nu cred ca o sa va uitati la filme cu monstrii sau din astea scarboase asa ca uitate la filme cu fantome / case bantuite. Cel mai bun e paranormal activity sunt mai multe dar 3 nu prea e tare nu se intampla prea multe. 1, 2 si 4 sunt tari, mai ales noapte daca va uitati sau si ziua dar cu lumina stinsa. Si un film horror cu o casa bantuita si smecher la care m-am speriat de cateva ori, dar. vad ca nu mai este pe netlaughing). Si inca 2 filme smechere The Hills Have Eyes e gen Wrong Turn aproape la fel si Jeepers Creepers asta nu e scarbos si nici foarte de groaza dar e misto si a aparut si 2. Daca ai vazut filmele astea sau nu iti plac mai cauta pe net sau zi-mi sa iti mai spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tacerea mieilor, nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter(serial)
Funny games
Murder by numbers

| Overom a răspuns:

UNINVITED este exact ce cauti tu happy funda?

| BrownyBrown55 a răspuns:

Flowers in the Attic, nu e horror, dar cu siguranta e ceva psihologic

| AndreasCosmin a răspuns:

Filme horror cu fete? Pai ar cam fi Bloody Mary, desi nu e cine stie ce film de groaza. Insa daca chiar vrei filme horror bune uite aici cateva: My Bloody Valentine (e si cu fete laughing ), Dead Silence, Scream 1 si 2 ( mi se pare ca a aparut si 3 thinking ), Casa de ceara, The Texas Chahinsaw Massacre, Friday the 13th, Halloween, A nightmare on Elm Street, etc. Acum chiar nu imi vin in minte mai multe, insa am vazut la filme horror cat pentru toata viata. Si daca vrei ceva horror-thriller-psihologic-drama-mister, iti recomand Saw. Filmele din seria Saw cred ca o sa imi ramana in minte toata viata. Este combinatia perfecta. Totusi, ai grija. Sunt 7 filme. Daca iti propui sa le vezi pe toate, atunci iti urez vizionare placuta, insa daca ai de gand sa vezi doar un episod, iti recomand sa nu faci treaba asta pentru ca nu o sa intelegi nimic. Oricum, bafta, si sper ca te vei uita macar la ceva din ce ti-am propus.

| SmileySmile a răspuns:

The orphan...iti recomand sa il vezi cu o prietena.