| PattyC a întrebat:

vreau si eu primul episod din next top model by catalin botezatu 3 va rog. Funda Rapid

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Il gasesti pe site-ul Antenei 1, sus la Inregistrari happy

| Irenne02 a răspuns:

Din pacate, emisiunea nu este disponibila on-line. O poti vedea joia seara, difuzata pe Antena 1.

Ralu Raluk pai am vazut ca inainte era pusa intreaga pe siteul oficial next top model...sunt o gramada de oameni carevor sa o vada si au fost la munca sau au avut treaba.ei nu o vor mai vedea deloc in reluare?

asta s-a raspuns din partea trustului si nu stiu ce sa mai zic pur si simplu imi place emisiunea dar nu o pot viziona nicaieri.e urat pentru ca in felul asta o sa se piarda numerosi fani ai emisiunii.

Din pacate nu o sa mai vedem live...