| iulia01 a întrebat:

vreau si eu sa-mi spuneti niste carti...filme sau seriale care v-au placut foarte mult:*

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Carti: Toate cartile "Twilight" de Stephenie Meyer
Toate cartile "Fortele Raului Absolut" de Kelley Armstrong
Filme: Toate filmele "Twilight"
Remember Me
A Walk To Remember
Mirrors
The Messengers
Monte Carlo
Seriale: "The Vampire Diaries"

6 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Mie cel mai mult mi-au placut filmele din seria Twilight (daca iti plac filmele cu vampiri ), Big Momma 1, 2 sau 3 (daca iti plac comediile ), iar carti interesante te sfatuiesc sa citesti Invocarea, Revelatia si Rafuiala de Kelley Armstrong (daca nu le-ai citit deja ) si seriale Jurnalele Vampirilor toate sezoanele.

| Dema a răspuns:

Din seriale mi-au placut frt mult urmatoarele:
True Blood
The vampire Diaries
House M.D
Teen Wolf
Prison Break (asta il ador)

Din filme mi-au placut:
The last song
Tres metros sobre el cielo
the noteebok
Singur acasa 1, 2, 3,4
Camerea 1408
Twilight ( toate partile, si acum astep Twilight Breaking dawn)

Iar din carti:
Dostoievski - Idiotul
Marian Coman - Nopti albe zile negre
Pascal Bruckner - Luni de fiere
Cam atit.

pa, pa

| Zangetsu a răspuns:

Carte: jules verne - o calatorie spre centrul pamantului
film: inception, source code, shutter island
seriale: dr. house

| hunnybunnydiana a răspuns:

Carti:casa de sticla vampirii din morganville,balul fetelor moarte,coraline, seriale:nimic filme:terminator (1, 2,3, 4),razboiul lumilor, 2012, super 8, saw

| bkb300 a răspuns:

See Spot run e un film cu un caine care este de la FBI si ajungea cu un baiat si un copil cred ca stii filumul.

| dianaelena2011 a răspuns:

Seriale : Supernatural aventuri in lumea intunericului, CSI New York, Tanr si nelinistit. Filme : Dansul dragostei 1&2