| Andreea0612 a întrebat:

Ce filme si ce seriale v-au placut cel mai mult?

15 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

House,grey,neveste disperate
filme:law abdicting citizen,next three days,hachiko,the stonning of soraya m,out of time, la cara oculta, flawless, inside man, blitz, chaos

| feraryyy78 a răspuns:

Filme: Viata lui Pi, Dark knight risses, Nu te pune cu Zohan
Serialetongueariu cu viata.

| TheSmith a răspuns:

Serial prison break! filme sunt prea multe ca sa le enumar...dar unul dintre ele este Shawshank Redemption!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Pariu cu Viata e fain happy si un film fain are fi...thinking Kickboxer 1 cu Janne Claude Van Damme smug

| Myyy3 a răspuns:

Serialul El barco.Este pentru toti si toate varstele

Răspuns utilizator avertizat
| Serena1996love a răspuns:

Filme nu prea stiu dar vizionez niste seriale bestiale:
1. The vampire diaries
2. Gossip Girl
3. Pretty little liers
4. Supernatural
5. The lying game
6. True blood
7. The walking dead
Primele trei sunt cele mai faine. Toate le poti viziona pe vplay sau pe seriale filme online Sper sa-ti placa!

| Colle a răspuns:

Mie imi placev CINCI EROI DE LEGENDA.Estem doar la cinema.In 3D.La SITY PLEX.

| LoveTheVampireDiaries13 a răspuns:

The Vampire Diaries, Pariu cu Viata. Si filme thinking nu prea stiu laughing.