| Bibuu09 a întrebat:

Buna ziua am vazut mai demult un film cu un trib de indieni nu stiu exact ce erau si au venit altii si i-au rapit pe toti si personajul principal era un barbat tata care a fost rapit si mama si copilul s-au ascuns intr-o groapa si ea era insarcinata cu alt copil si trebuia sa nasca. Ceilalti rapiti au fost dusi ca sa fie sacrificati pentru nu stiu ce zeu ca nu ploase de mult si nu mai stiu exact. imi puteti spune cum se cheama? Va rog mult, dau funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Apocalypto
http://www.youtube.com/watch?v=y_LIzqF0J2M

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Apocalypto regizat de Mel Gibson.

| xJuliusx a răspuns:

@mihai25mihai are dreptate. Este Apocalypto. Merita funda, afost cel mai prompt.

| Bibuu09 explică:

Multumesc mult o sa dau funda primului sper sa nu va suparati ceilalti :*