| Cocolina37 a întrebat:

Buna ziua

Caut si eu titlu unui film de groaza pe care l-am vazut cand eram mica. Era vorba de o familie care mi se pare ca doar isi cumparase o casa.

Sub patul baiatului, era un monstru. Intr-o seara, monstrul l-a luat sub ceva care semana ca un tunel sub pat. Dupa ce si-a dat seama, mama lui s-a dut in tunel sub pat sa il salveze. Si atunci s-a luptat cu diavolul, sau cu un monstru, ceva cam asa.

Mi-ar face mare placere daca stiti cum se numeste filmul asta

Ms frumos

1 răspuns:
| PisicacupRumare a răspuns:

Seuci pego belisa belisa no se simto de nada perucio perucio caciula el madato e seuci pe vai aii seuci pego..io vara nu dorm decat daca nu-mi dai pastile si cum n-am bani nu cumpar nici vile lala lalal no se si como diga pilili