| Sebi0689 a întrebat:

Buna ziua, daca am cumparat un Netflix Gift Card pe Europe si imi zice ca nu poate fi activat in Romania exista metode sa il activez?

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Da. Cu vpn.

| Sebi0689 explică (pentru rapandula):

Si ai putea sa mi dai un video cum sau ceva?

| rapandula a răspuns (pentru Sebi0689):

Da. Din ce tara ai gift-ul?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va complicati cu gift card cand se poate lua direcut cu Card. Da, il poti activa daca iti dai seama pentru ce tara era de fapt cardul (ca nu e pentru toata Europa) si folosesti un VPN.

| Cosmin38384 a răspuns (pentru Wr3nch):

Poate nu are card omu

| Sebi0689 explică (pentru Wr3nch):

Am card de pentru varsta de 14 iar eu am in prezent 16 dar nu pot sa l folosesc sa platesc online doar de la 18