| secretdiscret9823 a întrebat:

Bunăă.vreau şi eu nişte seriale pentru. adolescenti ..gen : gossip girl TVD, pretty little liars, 90210... fundăăă. thanks:*

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Teen wolf
Secret circle
Glee
Britannia High
The Nine Lives of Chloe King
The secret life of the american teenager
New girl
10 Things I Hate About You
The vampire diaries

6 răspunsuri:
| LolaGreen a răspuns:

Buna. eu ma uit acum la Being Human varianta US si este si UK. I foarte frumos.Ambele sunt.

| faramatania a răspuns:

Supernatural
Caprica
Teen Wolf
Fallen
Hellcats
The Secret Circle
New Girl
Ghost Whisperer

| aleexuţ a răspuns:

Skins UK, Teen wolf, Hellcats, El Internado, 10 things I Hate About You, One tree hill, Merlin, The Lying Game, The secret circle. happy

| xForSmile a răspuns:

Incearca Lost. E dragutbatting eyelashes
P.S : Joaca si Ian in el love struck (Eu din cauza asta am inceput sa ma uitlaughing )

| TravisForest a răspuns:

Buna. One Tree Hill, Switched At Birth, The Lying Game, Beauty And The Beast 2012 si din cate am inteles si True Blood e super tare dar inca nu l-am vazut!

Vizionare placuta si o seara frumoasa!

| Nyannn a răspuns:

The secret circle ( e genial