| Lety20 a întrebat:

Bunaaa.
Caut un film. Din cate tin minte vorbeau in engleza americana.
Eroii principali erau un barbat american si o femeie indianca(din America nu din India; sau pieile rosii nici nu stiu cum sa zic).
El era cu parul blond lung aproape pana la umeri si cu barbă cafenie.
Au trait in padure într-o casa din lemn, fiecare vorbea in limba lui și se intelegeau doar prin semne.
La final casa a ars si femeia a murit.
Am gasit întamplător un gif cu actorul dat insa din câte stiu nu pot posta aici poze...
Filmul e foarte vechi. Eu l-am vizionat prin anii '96 la TVR1 cu subtitrare.

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Https://youtu.be/UZQdYvVXaug
Vezi dacă este acesta.

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ba poti pune aici poze, le bagi intr-un site de upload si postezi link-ul tongue

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Poți copia link-ul și să îl pui aici.

| Lety20 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Multumesc

| Lety20 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Daaaaaa? multumesc mult!

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Lety20):

Cu plăcere, mă bucur că am fost de ajutor.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Lety20):

Https://youtu.be/UZQdYvVXaug
Vezi dacă este acesta.