| Mya321 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor....Mai demult era o telenovela dar nu mai stiu cum se numeste. Tin minte ca actorul principal era un barbat care era politist si era blond cu barba si ochii verzi si din cate imi mai aduc aminte era indragostit de o femeie si aceasta cand se marita cu alt barbat el vine si o aresteaza....il chema Daniel

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa i mi plac intrebarile astea. le iubesc, m ai ave ti? de unde vrei sa stim noi toate telenovelele care se dau la tv.