| Weeedha a întrebat:

ce seriale vechi ati vizionat pe tvr1?

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Salut. Nu am vizionat niciun serial pe TVR1, pentru că nu sunt pe gustul meu.

| Weeedha explică (pentru daηă):

Dacă ai raspuns doar să faci numarul de întrebări, îți voi evalua intrebarea cu -. o zi bună happy

| daηă a răspuns (pentru Weeedha):

Cum vrei tu happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Misterele din Sankt Petersburg, serial rusesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul serial pe care l-am urmarit pe TVR1 a fost ''Giuvaierul palatului''.

| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca doctor who darnu sunt sigura daca era pe tvr1 sau tvr2

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Pai... eu am urmarit aproape toate serialele sud-coreene si cam atat e Tvr 1.

| Awwwww a răspuns:

Stiu ca era un serial numit Sange de tigan, ma uitam in fiecare zi la el.

| JulietthA a răspuns:

Imi aduc aminte doar Giuvaierul palatului, Furtuna la palat, Secretele de la palat, Damo frumoasa luptatoare si Pasiuni happy succese