| ale20 a întrebat:

Bunaaa

In seara asta va uitati la Titanic? Daca da vizionare placuta

8 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Cred ca e a 5 oara cand il vad...dar l-as mai vedea inca de 50 de ori! stiai ca a aparut Titanic II? Jack se intoare big grin...dar ea moaresad

| ale20 explică (pentru Anda1197):

Da am auzit ceva despre titanic 2 si am vazut si un trailer, dar nu mi se pare cine stie ce. tot mai frumos este cel pe care il revad in sera aceasta (l`am mai vazut de 7 ori :d si l-as mai revedea, asa cum zici si tu inca de 50 de ori )

| Anda1197 a răspuns (pentru ale20):

Am vazut trilerul! e naspa, adica doar cu el."Jack is back"...Nu o sa aiba asa de mare audienta ca primul dar oamenii curiosi si interesatilaughing...

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey

Crezi k ai putea sa-mi spi si mie cand incepe, as vrea sa ma uitbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Raluciii_3242 a răspuns:

Multumim mult. Chiar ma bucur ca mai exista persoane in aceasta tara care sa aiba respect si bun simt si sa fie draguti si cu cei care poate nu sunt atat de draguti. Dar totusi sper sa nu primesti comentarii uracioase pentru nu isi au locul.happy

| monika123 a răspuns:

Da eu ma uit dureaza 4 ore pe pro tv la 20:30...vizionare placuta:*

| serdean2002 a răspuns:

La ora 20:30 pe programul 'PRO TV".